۰۴ فروردین ۱۳۹۸

مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از ازدواج های دانشجویی

دکتر بابک محمدحسینی ریاست دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در مراسم بزرگداشت روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تجلیل از ازدواج های دانشجویی:

بخش اصلی مدیریت های کلان و اصلی دانشگاه به عهده بانوان است.

به گزارش روابط عمومی، مراسم ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه ‌زهرا (س)، روز زن و تجلیل از ازدواج های دانشجویی با حضور دکتر بابک محمدحسینی رئیس دانشگاه، اعضاء هیئت علمی، مدیران، کارکنان و جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا ساعت 10 امروز در سالن اجتماعات برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر بابک محمدحسینی ریاست محترم دانشگاه فنی و مهندسی ضمن عرض تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرا رسیدن روز زن بیان داشتند:

بخش اصلی مدیریت کاری دانشگاه فنی و مهندسی بر عهده بانوان است و از لحاظ وزن کاری 50 درصد و از لحاظ تعداد، 35 درصد مجموعه دانشگاهی را بانوان عزیز تشکیل میدهند، و شما در استان هیچ دستگاه دولتی را مشاهده نمیکنید که از این میزان مشارکت بانوان استفاده کند و از این حیث نه در استان بلکه در کشور در رآس قله هستیم.

در انتهای صحبت، وی با بزرگ شمردن جایگاه زنان در تمامی عرصه های جامعه ونیکو شمردن امر پسندیده ازدواج دانشجویی با تقدیر از حضور تمامی میهمانان حاضر، ابراز تاسف خود را از درگذشت دانشجوی تازه فوت شده آقای مهرداد طالبی اظهار داشتند.

 

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین خمسه ای درباره مقام و جایگاه حضرت فاطمه زهرا(س) به ایراد سخنرانی پرداختند.

اجرای زنده موسیقی توسط دانشجویان، شعرخوانی آیینی در مدح حضرت زهرا (س)، تجلیل از ازدواج های دانشجویی، اجرای موسیقی به مناسبت بزرگداشت مقام مادر شهید، ویژه برنامه یادبود دانشجوی مرحوم مهرداد طالبی و ... از جمله دیگر برنامه های این مراسم بود.