۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی 9 دی ماه

حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی 9 دی ماه

مردم، مسئولان، دانشجویان و دانش‌آموزان عزیز کشورمان،  9 دی ماه 1397  با حضور پر شور خود بار دیگر عزم و اراده خود را در مسیر مبارزه با استکبار جهانی با وحدت و یکپارچگی به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا ، جامعه‌ی دانشگاهی دانشگاه با حضور ریاست محترم جناب آقای بابک محمدحسینی امسال نیز هم‌گام با آحاد مردم با حضوری گسترده و پُرشور در راهپیمایی پُرشکوه 9 دی ماه حضور پیدا کرده و بار دیگر تجدید میثاق خود را با آرمان‌ها و ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی اعلام نمودند.

دکتر محمدحسینی ریاست محترم دانشگاه به همراه جمعی از مدیران، کارکنان و اعضای هیئت علمی همراه با دیگر آحاد مردمی با حضور در مراسم بزرگداشت ۹ دی، حماسه این روز را گرامی داشتند.

این مراسم با حضور اقشار و گروه های مختلف مردم در خیابان شهدا (سپه) قزوین برگزار شد که جامعه دانشگاهی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا به همراه سایر اقشار در این مراسم حضور داشتند.

گفتنی است در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی که صبح یکشنبه ۹ دی ماه برگزار شد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، استاندار و نمایندگان مجلس به همراه جمعی از مسئولان لشگری در این مراسم حضور داشتند.
نمایشگاهی نیز با عنوان بصیرت در حاشیه این مراسم برگزار شد.