۱۴ تیر ۱۳۹۹

اطلاعیه جشن دانش آموختگی سال 1398

اطلاعیه دوم از جشن فارغ تحصیلی 1398

به اطلاع کلیه فارغ التحصیلان و دانشجویان ورودی سال  1394 مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا می رساند، سومین دوره از مراسم فارغ التحصیلی این مرکز در روز پنجشنبه مورخ 28 آذر ماه در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین با شرح ذیل برگزار خواهد شد. مهلت ثبت نام از 13 آذر ماه لغایت 20 آذرماه می باشد.

به همراه داشتن کارت شناسایی و رسید واریز در روز برگزاری مراسم الزامی می باشد، و درصورت عدم ارائه مدارک از ارائه خدمات معذور خواهیم بود.

هزینه به ازای حضور هر دانشجو در مراسم 70 هزار تومان و هر همراه 35 هزار تومان می باشد.

جزئیات برنامه:

پذیرش از ساعت 8  الی 10 صبح. ( شامل تحویل کارت شناسایی و رسید واریزی و دریافت لباس فارغ التحصیلی و ژتون غذا می باشد)

ساعت شروع مراسم 10 الی 12 (شامل: قرائت قرآن، پخش سرود ملی، سخنرانی و خیر مقدم، اجرای استند آپ کمدی، تجلیل از برترین های  فرهنگی و آموزشی، بخش فتوکلیپ دانشجویی، اجرای موسیقی، قرائت سوگند نامه می باشد)

12 الی 1  اقامه نماز، تحویل لباس های فارغ التحصیلی و دریافت کارت شناسایی.

12:30 الی 1:45 سرو ناهار

درصورت به حدالنصاب رسیدن ثبت نام دانشجویان فارغ التحصیل به چهارصد نفر، ارائه خدمات آتلیه عکاسی حرفه ای در محل برگزاری برقرار خواهد بود که هزینه بصورت مازاد بر عهده متقاضی می باشد.

 

 

لینک ثبت نام

 

( پس از کلیک بر روی لینک ثبت نام، گزینه پرداخت های متفرقه را انتخاب کرده، موضوع پرداخت را شرکت در مراسم فارغ التحصیلی انتخاب کرده، نوع کاربری را دانشجو انتخاب نماید و سایر فیلد ها را بر اساس اطلاعات شخصی پر نمایید. پس از اتصال به درگاه بانک و واریز وجه حتما از رسید واریزی پرینت گرفته و در زمان جشن فارغ التحضیلی به همراه کارت ملی خود به همرا داشته باشید)

جهت درجریان قرار گرفتن از جزئیات بیشتر برنامه در گروه واتس آپ به لینک زیر کلیک کنید.

 

 

لینک گروه واتس آپ

 

جهت ساخت فتوکلیپ دانشجویی و پخش در مراسم فارغ التحصیلی، می توانید تصاویر خود را از دوران تحصیل در این مرکز ، در سایت مدیریت فرهنگی و اجتماعی به لینک زیر بارگزاری کنید.

 

لینک بارگذاری عکس