۰۷ مهر ۱۳۹۹

تشکیل کلاس های حضوری به صورت مجازی

با سلام خدمت کلیه همکاران و اعضای محترم هیات علمی
احتمالا شرایط خاص کنونی نیازی به توضیح و تشریح ندارد لذا کمترین وظیفه اجتماعی ماست که در راستای مبارزه با ویروس اپیدمی شده کرونا و افزایش ضریب ایمنی و سلامت، بیشترین تلاش و همدلی خود را معطوف نماییم.
قطعا سامانه های آموزش آنلاین نمی تواند کیفیت و کارآیی مدنظر اساتید محترم را برآورده سازد؛ لیکن تمام تلاش ما به عنوان واحد IT مرکز و همکاران آموزش در این خصوص متمرکز شده است.
بدیهی است توجه به توصیه های و آموزشهای اعلام شده می تواند همگی را در جهت استفاده حداکثری از امکاناتی که در کمترین زمان ممکن طراحی و ایجاد شده‌اند یاری و مساعدت رساند.
در این خصوص هماهنگیهای لازم برای ارتفاء پهنای باند مرکز به میزان 50 درصد به انجام رسیده است و برنامه‌ریزیهای لازم به منظور پشتیبانی کلاسهای مربوطه توسط واحد IT به عمل آمده است. این واحد با هماهنگی معاونین محترم دانشگاه و دیگر همکاران در واحد آموزش؛ کلیه امکانات و انرژی خود به منظور ایجاد فضایی مناسب در جهت بهره مندی هر چه بیشتر مجموعه  از آموزشهای آنلاین؛ بکار گرفته و امیدوار است با همدلی کلیه همکاران و اعضای محترم هیات علمی از این مقطع حساس با سربلندی و رضایت عبور نماید.
با تشکر
واحد IT

 

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

https://edu.bzte.ac.ir/fa/page/74